Obecní knihovna Chvojenec

 Knihovna – báječná věc pro všechny, kteří mají rádi knížky

Víte, že v obci funguje KNIHOVNA, která Vám zajistí neomezený přísun četby přesně podle Vašeho vkusu a nálady? Báječná, pohodlná a praktická věc. Celoroční registrační poplatek je nižší než cena, kterou byste zaplatili za jedinou knihu v knihkupectví. To stojí za to nás navštívit! Navíc po uplynutí výpůjční doby se Vám doma opět uvolní místo pro další zajímavé knížky. Každý si u nás najde své oblíbené čtení, ať už je to dobrodružná literatura, romány pro ženy, romantika, scifi, životopisy, encyklopedie, báje a pověsti, čtení pro dívky nebo obyčejné povídky. Pro malé čtenáře se vždy najde krásná pohádka. Kuchařky si mohou vybrat nějaký dobrý recept. Kutilům poradí odborná literatura a pro milovníky napětí máme připravené detektivky. Každý si může v naší knihovně vybrat. K vypůjčení jsou k dispozici též časopisy. Pokud si nevíte rady, jsme Vám k dispozici a Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Těšíme se na Vaši návštěvu

každé pondělí od 16-17 hodin, od února 2016 od 15-17 hodin.

Věra Turková, knihovnice

—————————————————————————————————————————————–

Obecní knihovna Chvojenec

 Milé čtenářky a čtenáři,

do nového roku 2015 Vám přeji hodně zdraví, štěstí a spokojenost                                Helena Kamenická, knihovnice

V novém roce bude knihovna poprvé otevřena již 5. 1. 2015. Otevírací doba knihovny je každé pon­dělí v čase od 16.30 do 17.30 hodin. V nabídce knihovny budou, stejně jako tomu bylo v mi­nu­lých letech, zapůjčené tituly z Obecní knihovny v Býšti.

——————————————————————————————————–

V novém roce 2014 bude obecní knihovna poprvé otevřena 6.1.2014 a každé následující  pondělí  od 15.00 do 18.00 hodin. Rozšířili jsme pro Vás hodiny, hlavně pro naše nejmenší a  jejich rodiče, kteří mohou knihovnu navštívit při odchodu ze školky domů.  Věříme, že se  návštěvnost a zájem o naší Obecní knihovnu zvýší. Máme zde mnoho knížek pro všechny  věkové kategorie z různých žánrů. Průběžně zde knížky vyměňujeme s naší partnerskou  knihovnou v Býšti. Též knížky doplňujeme novými zajímavými tituly, o které je zájem.

Těšíme se na Vás.                                             napsala Jaroslava Píšová

 Milé čtenářky a čtenáři, do nového roku 2014 hodně zdraví, spokojenosti a radosti

 Vám přeje a na Vaši návštěvu se těší

 Helena Kamenická, knihovnice